Nasz portal właśnie powstaje. :) Zapraszamy do współtworzenia i regularnego odwiedzania! Redakcja
A+ A A-

Gdzie nocować na Krecie?

Rodzina Tsaliosów mieszka w Atsipopoulo koło Rethymnonu, który leży w połowie drogi między lotniskami w Heraklionie i Chania. Na ich terenie znajdują się wille, które można wynająć w całości lub na pokoje.

W sumie mogą ugościć swobodnie do trzech rodzin. Domki znajdują się w ogrodzie, gdzie możecie też zaparkować swoje samochody. Są niewielkie, więc nie musicie obawiać się hałaśliwych sąsiadów, a także w pełni wyposażone do przyjęcia rodzin z dziećmi. Roztacza się z nich widok na panoramę Rethymnonu. Oaza spokoju dla zmęczonych tempem codziennego życia.

 

 

Willa Ammos

Willa Anemos

Willa Anemos

Stamtąd już niedaleko na plażę i do Rethymnonu (5 km).

Tam w starym weneckim porcie od 50 lat Tsialiosowie prowadzą Tawernę Knossos, w której można spróbować dań oryginalnej domowej kreteńskiej kuchni, przygotowywanych pod czujnym okiem babci Anny.

Lokal jest polecany przez prestiżowy francuski przewodnik Routard, więc przybywa tam sporo francuskich turystów. Ale każdy gość może zostać przyjacielem rodziny i być witany z otwartymi ramionami i goszczony z prawdziwą grecką hojnością. Tym bardziej ucieszą się, jeśli powiecie, że Was przysyła Agata. 

Kostas i Maria znają wyspę jak własną kieszeń, zawsze więc mogą polecić ciekawe miejsca do zwiedzenia, których nie znajdziecie w przewodnikach.   

 

 

 

Sklep

Odkryj Grecję

Booking.com

Sign In or Create Account

Do zobaczenia ponownie! :)